Наша команда

Катерина Майнзюк

Катерина Майнзюк – економіст з розвитку, що уже понад 20 років надає технічну підтримку реформам в управлінні державними фінансами, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, країнах Західних Балкан, Центральної Азії, Східної Азії та Океанії. Починаючи з 2015 р. Катерина зосередилась на підтримці реформи охорони здоровя в Україні, консультуючи з цього питання ключові міністерства та міжнародні організацїі. Основні сфери її експертизи – управління видатками, ефективність фінансування, горизонтальне бюджетування, децентарлізоване надання послуг, управління та покращення якості.

Юрій Джигир

Юрій Джигир – економіст з більш ніж 20-річним досвідом підтримки реформ в управлінні державними фінансами, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, країнах Західних Балкан, Центральної Азії, Східної Азії та Океанії. Після Революції Гідності в Україні Юрій зосередився на підтримці бюджетних реформ в Україні. Він працював радником Міністерства фінансів та Міністерства охорони здоровя, допомогаючи розробляти та запроваджувати реформу фінансування охорони здоровя. У 2018-2020 працював заступником Міністра Фінансів України, відповідаючи за фінансування програм гуманітарного сектору та розвитку людського капіталу.

Младена Качурець

Младена Качурець – фахівчиня сфери медичного права зі спеціалізацією в питаннях розвитку людських ресурсів в охороні здоров’я. У 2019 пані Качурець працювала заступником Міністра охорони здоров’я України, а до цього – радником цього міністерства, відповідаючи за розробку та впровадження реформ у медичні освіті, безперервному професійному розвитку та професійному ліцензуванні лікарів. Наразі пані Качурець працює у приватному секторі, допомогаючи розробляти програми розвитку персоналу в приватних клініках України.

Дмитро Луфер

Дмитро Луфер – відданий послідовник реформування системи охорони здоровя і адвокат посилення умов для залучення приватного сектору в надання медичних послуг в Україні. У 2013-2019 він працював операційним директором клініки Into-Sana, а у 2020 р. був заступником Міністра охорони здоровя України

Олександра Бетлій

Олександра Бетлій – досвідчений макроекономіст, експерт у сфері фінансування соціального сектору, а також – кваліфікований дослідник публічних фінансів. Протягом 2018-2020 вона працюівала Головним Економістом Міністерства фінансів України, відіграючи ключову роль у підтримці реформи фінансування охорони здоровя, освіти, та соціального захисту.

Марта Кузьмин

Марта Кузьмин – економістка та дослідниця, що спеціалізується на темі фінансування охорони здоровя, антимонопольній політиці та дерегуляції. Нещодавня діяльність Марти зосереджена на дослідженнях в галузі фармацевтичного регулювання та костінгу медичних послуг в діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Марта також активно залучена в поточну роботу міжнародної спільноти над підтримкою подальшого посилення Програми Медичних Гарантій.

Ірина Ліштаба

Ірина Ліштаба – професійний фармацевт та фахівець з організаційного управління, що спеціалізується на політиці державної реімбурасації вартості лікарських засобів. У 2018-2020 рр. пані Ліштаба виконувала обов’язки відділу роботи з договорами з аптеками НСЗУ, допомагаючи запровадити електронне контрактування та систему електронних рецептів. Вона також брала активну участь у розробці механізмів для помякшення впливу епідемії COVID-19 на доступ населення до ліків. Сьогодні пані Ірина продовжує працювати над посиленням системи електронного адміністрування реімбурсації вартості лікарських засобів у якості проектного менеджера, бізнесового аналітика та консультанта з посилення доступу до ліків для державного сектору та неприбуткових організацій.

Соломія Касянчук

Соломія Касянчук – економіст сфери охорони здоров’я, що спеціалізується в питаннях усунення нерівності доступу до медичних послуг. Пані Касянчук працювала з низкою міжнародних організацій над підтримкою реформи охорони здоров’я в Україні, включно з допомогою в розробці Національної стратегії охорони здоров’я в Україні до 2030 р., дослідженнями щодо перспектив спів- фінансування медичних послуг за рахунок приватних спів-оплат, а також політики управління в медичній галузі.

Станіслав Гаєвський

Станіслав Гаєвський – фахівець і дослідник у сфері управління в охороні здоров’я. Він працював над низкою досліджень системи догоспітальної допомоги в Україні, в тому числі в частині запровадження пацієнто- орієнтованих послуг, а також брав участь у розробці Концепції розвитку екстреної медичної допомоги в Україні. П. Гаєвський також координував низку ініціатив з організації професійного навчання для надавачів догоспітальної допомоги, оцінки доступу до медичних послуг на місцевому рівні, а також моніторингу ефективності політики відповіді уряду на епідемію COVID- 19.