Наша команда

Катерина Майнзюк

Катерина Майнзюк – економіст з розвитку, що уже понад 20 років надає технічну підтримку реформам в управлінні державними фінансами, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, країнах Західних Балкан, Центральної Азії, Східної Азії та Океанії. Починаючи з 2015 р. Катерина зосередилась на підтримці реформи охорони здоровя в Україні, консультуючи з цього питання ключові міністерства та міжнародні організацїі. Основні сфери її експертизи – управління видатками, ефективність фінансування, горизонтальне бюджетування, децентарлізоване надання послуг, управління та покращення якості.

Юрій Джигир

Юрій Джигир – економіст з більш ніж 20-річним досвідом підтримки реформ в управлінні державними фінансами, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, країнах Західних Балкан, Центральної Азії, Східної Азії та Океанії. Після Революції Гідності в Україні Юрій зосередився на підтримці бюджетних реформ в Україні. Він працював радником Міністерства фінансів та Міністерства охорони здоровя, допомогаючи розробляти та запроваджувати реформу фінансування охорони здоровя. У 2018-2020 працював заступником Міністра Фінансів України, відповідаючи за фінансування програм гуманітарного сектору та розвитку людського капіталу.

Дмитро Луфер

Дмитро Луфер – відданий послідовник реформування системи охорони здоровя і адвокат посилення умов для залучення приватного сектору в надання медичних послуг в Україні. У 2013-2019 він працював операційним директором клініки Into-Sana, а у 2020 р. був заступником Міністра охорони здоровя України

Олександра Бетлій

Олександра Бетлій – досвідчений макроекономіст, експерт у сфері фінансування соціального сектору, а також – кваліфікований дослідник публічних фінансів. Протягом 2018-2020 вона працюівала Головним Економістом Міністерства фінансів України, відіграючи ключову роль у підтримці реформи фінансування охорони здоровя, освіти, та соціального захисту.

Марта Кузьмин

Марта Кузьмин – економістка та дослідниця, що спеціалізується на темі фінансування охорони здоровя, антимонопольній політиці та дерегуляції. Нещодавня діяльність Марти зосереджена на дослідженнях в галузі фармацевтичного регулювання та костінгу медичних послуг в діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Марта також активно залучена в поточну роботу міжнародної спільноти над підтримкою подальшого посилення Програми Медичних Гарантій.